İzmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

Izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

İster 1 yıl, ister 5 veya 20 yıl olsun, evlilik yıldönümünüz birbirinizi mutlu etme ve özel hissettirmeniz için harika bir fırsattır.

Evlilik Yıldönümü, tüm güzel anıları hatırlamak ve hayatınızı sonsuza dek değiştiren anları yeniden yaşamak için harika bir fırsattır.

Evlilik Yıldönümünüzü kutlama şekliniz, eşinizle ilişkinize ne kadar değer verdiğinizi yansıtır. Birlikte geçen mutlu günleri anımsamak ve birlikteliğinizi onurlandırmak gibidir.

Başka bir ifadeyle, evlilik yıl dönümlerini kutlamak, yıllardır taşıdığınız duygulara saygı göstermektir. Birlikte geçirdiğiniz zamanı kutlamak için ideal zamanlardır.

izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

Bu özel günü farklı bir şekilde kutlamak yada özel bir şey yapmak için her zaman bir baskı vardır. Bir akşam yemeğine çıkmak ya da aile ve arkadaşlarla bir araya gelmek, kutlama için harika birer yol olsa da, çiftler genellikle evlilik yıldönümü kutlaması için yeni fikirlerin peşindedir.

izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

Yıl dönümü fotoğraf çekimi, beraber geçen yılların tadını çıkarmak için tartışmasız harika bir fikir.

İnsanların sadece düğün veya nişan gibi törenler için fotoğrafçı tuttuğu günler artık çok gerilerde kaldı.

Evlilik yıldönümü fotoğrafları günümüzde büyük bir trend haline geldi. Size gereken; Özel gününüzü hatırlamaya değer hale getirmeyi bilen yetenekli bir profesyonel fotoğrafçı.

Evlilik yıldönümünüz yaklaştıysa ve nitelikli bir evlilik yıldönümü fotoğrafçısı arıyorsanız, hemen whatsapp’tan mesaj atın, detayları konuşalım. Farklı fotoğrafçılık türlerinde uzman fotoğrafçılardan oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Klasik yıl dönümü fotoğrafçılığı pozlarından; en iyi fotoğraf mekanlarına kadar her konuda size yardımcı olabiliriz.

Mesaj atın,Özel gününüzü nasıl daha da “Özel” hale getirebileceğinizi keşfetmek için ayrıntılara girelim.

İzmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

Evlilik yıldönümünüz için fotoğraf çekimi planlarken birkaç noktaya dikkat edin : Fotoğrafçınızın profesyonelliği, görünümünüz, arka planınız (oda veya mekan görünümü, manzara veya özel temalı akesuarlar) duygular ve doğallık.


Bazı Evlilik Yıldönümü Çekim Önerileri

Terasta Yıldönümü

Hem çok yaygın hem de çok iyi bir fikir olan terasta yıldönümü çekimi, bir masanız, güzel bir alanınız varsa oldukça yaratıcı olabilir. Benzersiz yıldönümü ışıkları kullanabilir, özel süslemeler yapabilirsiniz. Benzersiz ve çarpıcı fotoğraflara hazır olun…


Piknik Temalı Çekim

Evlilik yıldönümünüzü eşsiz ve göz alıcı bir ortamda kutlamak ve fotoğraflatmak için piknik temasını kullanabilirsiniz. Veranda veya bahçeniz varsa, yada İzmir çevresinde bir piknik alanına giderek istediğiniz gibi dekore edin. Sofra, çimler ve ağaçlar arasında harika kareler çekelim.


İlk Randevuyu Tekrar Et

Uygulayabileceğiniz en iyi fotoğraf çekim tarzlarından bir diğeri de ilk buluşmanızı tekrarlamaktır. O günü, yeri, tüm ayrıntılarıyla tekrar edebilir, fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz. Güzel bir atmosfer ve dekorasyon varsa çekimler gerçekten etkileyici olacak.


Sayılarla Evlilik Yıldönümü Çekimleri

En basit ve en popüler çekim temalarından birisi sayılarla yapılan fotoğraf çekimidir. Sayılardan kastım küçük bir karta veya tahtaya yazılan düğün tarihi, çekim tarihi, birlikte geçirilen yıl ve gün sayısı gibi rakamlardır. Ayrıca kağıt flamalar, balonlar kullanabilirsiniz.


Yeniden Gelin ve Damat Olun

5 veya 10. evlilik yıldönümünüzde, düğün gününüz için küçük bir kutlama yapabilirsiniz. Ayrıca yeniden gelinlik ve damatlığınızı giyerek çekim gerçekleştirebiliriz. Birbirine aşık genç gelin ve damatı hatırlamak için harika bir fırsat olacak.


Yaşamınızdaki Yenilikleri Yansıtalım

İzmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

Yıl boyunca hayatınızda olan değişiklikleri fotoğraflayabiliriz. Örneğin yeni bir ev aldıysanız evde çekim yapabiliriz. Çocuğunuz doğduysa çocukla beraber bir çekim, hamile kaldıysanız hamile çekimi gerçekleştirebiliriz. Birlikte dans kursuna gittiyseniz dans temalı, beraber yemek kursuna gittiyseniz mutfakta bir çekim gerçekleştirebiliriz.


Düğün Çekiminde Yapamadıklarınızı Gerçekleştirelim

Yapmayı istediğiniz ama düğün çekiminizde gerçekleştiremediğiniz bir çekimi yıldönümünüzde yapabiliriz. Örneği lüks bir kutlama istiyorsunuz, ancak o esnada yeterli birikiminiz yoktu. Veya vintage tarzı bir çekim istediniz ancak yapamadınız. Yada tamamen enteresan bir çekim…. Tamamen sizin istediğinize bağlı…


Herşey Sizin İsteğinize Göre… – Izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

İzmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı’nda her fotoğraf Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz.

Bütçenize Göre


Esnek Lokasyon

Yer ve mekanı Siz belirleyebilir, yada bana bırakabilirsiniz. Farklı lokasyonlarda da çekim yapabiliriz.

Esnek Çekim Süresi

Minimum 1 saatten, maksimum 6 saate kadar çekim süresi

Fotoğraf ve/veya Video

İsterseniz sadece Fotoğraf çektirebilir, dilerseniz kısa Video Klipler de ekletebilirsiniz.

Opsiyonel Edit & Retouch

Fotoğraflarda hoşunuza gitmeyen noktalar mı var?
İsteyin, hemen değiştirelim…

Dijital veya Baskı

Fotoğrafları isterseniz Dijital olarak yada Albüm ile teslim ederiz. Tamamen isteğinize bağlı.

Kıyafetler, Aksesuarlar, Saç

Çekim için birçok Farklı Kıyafetler getirebilirsiniz. İstediğiniz aksesuarları kullanabiliriz. Spor aletleri getirebilir, makyaj yenileyebilir, balon, çiçek gibi objelerle çekimi renklendirebilirsiniz.

Izmir Evlilik Yıldönümü FotoğrafçısıLokasyonlar – – Izmir Evlilik Yıldönümü Fotoğrafçısı

  • Kendi Özel Konutunuzda, Bir Restoranda, Cafe veya Otelde yada dış mekanda çekiminizi gerçekleştirebiliriz.
  • ALSANCAK : Kordonboyu – Pasaport – Punta
  • KARŞIYAKA : Yalı – Girne – Anıt
  • KARATAŞ : Tarihi Asansör – Dario Moreno Sokağı – Karataş Sahil
  • MAVİŞEHİR : Hilltown Alışveriş Merkezi – Bostanlı Sahil – Kanal
  • KONAK : Konak Saat Kulesi – Kızlarağası Hanı
  • AGORA : Antik Smyrna Agorası – Sabetay Sevi Evi – Sinagoglar


Diğer Fotoğraf Konseptleri

İzmir’de Aile Fotoğraf Çekimi İzmir’de Romantik Çift Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de İş Hayatı Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Moda Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de İnstagram Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Sokak Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Spor Stili Fotoğraf Çekimi 🎞Sporcu Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Bekarlığa Veda Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Düğün Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Nişan Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Evlilik Teklifi Fotoğraf ÇekimiCopyright © 2016-2023vanç Türkalp Fotoğrafçılık