İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Izmir Fotoğrafçı


İzmir ve çevresinde Profesyonel Fotoğrafçılık, Videografi ve görüntü düzenleme için fotoğrafçınız

İzmir’de özel ve ticari müşteriler için bireysel fotoğraf çekimleri sunuyoruz. Tam olarak hayal ettiğiniz fotoğrafları elde edebilmeniz için istek ve fikirlerinize büyük önem veriyoruz.
Üstün hizmetlerimiz ile paranızın karşılığını iyi bir şekilde almanız için biz hazırız: Kişisel fotoğraflar, aile çekimleri, sosyal medya çekimleri, sporcu fotoğrafları, sokak tarzı fotoğraf çekimleri, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, nişan ve düğün çekimleri, iş hayatı ve kariyer çekimleri, moda ve stil fotoğrafçılığı ve dahası….

İyi fotoğraflardan daha fazlası İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Fotoğrafçılık, bizim için Günlük hayatınızı, özel anlarınızı ve önemli olayları açık ve çekici görüntülerde yakalamak anlamına geliyor. Bu bizi, ticari müşteriler için olduğu kadar, estetik ve yaratıcılığa önem veren herhangi bir kişi için de iletişim noktası haline getiriyor.

Unutulmaz anlarınızı ve anılarınızı özgün, kaliteli ve profesyonelce yakalamak istiyoruz, çünkü iyi fotoğrafların etkisini şansa bırakmıyoruz. İzmir ve Alaçatı’da çok çeşitli fotoğraf projeleri gerçekleştiriyoruz.

Stüdyoda, dışarıda veya evde – siz karar verin! İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Mobil fotoğraf ekipmanımızla esnek bir şekilde kullanılabilir ve doğrudan bulunduğunuz yerde veya “yerinde” fotoğraf çekebiliriz. İzmir ve çevresinde, dileklerinizi unutulmaz fotoğraflara dönüştürmek için çalışıyoruz.

Neden Kıvanç Türkalp Photography? İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Kişisel çekim için Diğer Fotoğrafçılardan ayıran 6 sebep :

Çekimden önce bile Bireysel Hizmet
Çekimden önce istekleriniz ve fikirleriniz hakkında konuşuyoruz. Size, doğru kıyafet hazırlığı ve seçimi için ipuçları veriyoruz ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyoruz. Fotoğraf çekimi randevusuna tamamen rahat gelmeniz için tüm sorularınızı cevaplıyoruz.
Tek tek fotoğraflarınız için Yeterli Zaman
Size standart fotoğraflar vermiyoruz. İsteklerinizi, fikirlerinizi ve hayal gücünüzü çekime dahil ediyoruz ve çekime alışmanız için size yeterli zaman veriyoruz. Fotoğraf çekiminizi bir deneyim haline getirmek istiyoruz. Bu yüzden siz bizim odak noktamızsınız!
Profesyonel Pozlar, Kaliteli Fotoğraflar
Poz vermek konusu her zaman sıkıntılıdır. İsteğinize göre poz vermenize yardımcı oluyoruz. İstediğiniz kadar kıyafet değiştirebilir, aksesuarlar getirebilirsiniz.
Benzersiz Fotoğraf Seçim Süreci
Eşsiz görüntü seçim sürecimiz ile fotoğraf çekiminden sonra en iyi fotoğraflarınızı birlikte seçiyoruz. Profesyonel bir bakışla, görüntüler arasındaki ince farkları hemen tanırız ve size en iyi etki için ipuçları veririz.
Profesyonel Görüntü Düzenleme ve Rötuş
Profesyonel görüntü düzenlememizle resimlerinize mükemmel bir son kat kazandırıyoruz. Resimlerinizin her birini elle ayrı ayrı düzenliyoruz – resimlerinize açık bir görsel dil veriyoruz.
Hızlı Dijital Teslim
Fotoğraflarınız randevumuzdan en geç 24 saat sonra size e-posta ile gönderiliyor.Çekimizde istediğiniz kadar yaratıcı ve sanatsal olma fırsatına sahip olacaksınız. Kendinize özgü giyim tarzınızdan, fotoğraflarınız için seçtiğimiz ortama kadar, bir fotoğraf çekimi resmi ve ciddi bir etkinlik olmak zorunda değil. Rahat olun ve gerçek renklerinizi göstererek eğlenin. Sosyal medyada istediğiniz etkiyi elde etmek için en ideal mekan ve zamanlama konusunda da size yardımcı oluyorum. İstediğiniz kadar kıyafet getirebilir, aksesuarlarla çekimi renklendirebilirsiniz. Artık Sosyal Medya hesabın etkileyici olacak!


İnstagram’da Takip Edin!

Belki yaşlanıyorsunuz ya da çocuklarınız büyüyor veya sadece gelecek yıllarda geriye dönüp bakacak özel fotoğraflara sahip olmak istiyorsunuz. İnsanlar çok görsel varlıklardır ve fotoğraflar çok fazla anlam taşır. Bazılarımız dedelerimizi ve ninelerimizi veya onların anne ve babalarını sadece fotoğraflardan tanıyoruz. Torunlarınızın, sizin resimlerinize sahip olmalarını veya çocuklarınızın şimdiki yaşlarındaki hallerini gösteren bir fotoğraf hazinesine sahip olmasını istemez misiniz?

Bir aile çekimi yaptırmak, gelecek yıllarda, anıları geri getirmek için bir zaman kapsülü görevi görecek. Fotoğraflar, nesiller boyunca aktarılma potansiyeline sahiptir ve bir aileyi birbirine bağlayan derin bağları aktarır.


Aklınızdaki Konsepte Tıklayıp Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz :

Almak istediğiniz hizmeti tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Moda Fotoğraf Çekimi, Fashion Photography in Izmir
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Romantik Fotoğraf Çekimi
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir İş Hayatı Kariyer Fotoğraf Çekimi
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Sokak Modası Fotoğraf Çekimi
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Evlilik Teklifi Fotoğraf Çekimi
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Evlilik Yıldönümü Fotoğraf Çekimi
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Düğün Fotoğrafçısı,
Sportif Tarz
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı, İzmir Bekarlığa Veda Fotoğraf Çekimi

Ayrıca Araç, ürün, kore tarzı, nü, e-ticaret fotoğraf çekimleriyle de İzmir’de sizlere hizmet veriyoruz.Kişisel fotoğrafçınız tarafından kameraya yakalanan maceranızı hayal edin. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz büyülü anılardan oluşan fotoğraflarınız olduğunu düşünün. Şu anki görünümünüzü, yaşamınızı, hikayenizi gelecekte de hatırlamanızı sağlayacak, saklamak ve tekrar tekrar bakmak isteyeceğiniz güzel anılar.


Son Instagram Gönderileri :

Izmir FotoğrafçıHerşey Sizin İsteğinize Göre... – İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

İzmir’de Profesyonel Fotoğraf Çekimi işinde her fotoğraf Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz. İzmir’de Dış çekim için gidilecek yerler, izmir’de instagram fotoğraf çekilecek yerler, Alsancak fotoğraf Çekilecek Yerler, izmir’de fotoğraf çekilecek cafeler, izmir’de fotoğraf çekilecek mekanlar, İzmir iç mekan fotoğraf çekimi, Bostanlı fotoğraf çekilecek yerler, izmir’de araba fotoğrafı çekilecek yerler, Alsancak fotoğraf Çekilecek Yerler konularında yardımcı olabilirim.

Izmir Fotoğrafçı
Sıkça Sorulan Sorular – İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

Fotoğraf çekimini hangi bölgelerde yapıyorsunuz?

Mavişehir’den Bostanlı, Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak, Konak, Karataş ve Göztepe aksında çeşitli çekim noktaları tespit ettim. Ancak önerilere de açığım.

Kendimi çok fotojenik hissetmiyorum, fotoğraflar için poz vermeme yardım eder misin?

Daha önce fotoğraf çekimi yapmadıysan veya kamera karşısında rahat değilsen endişelenme. Kamera karşısında doğal görünmene ve kendini rahat hissetmene yardımcı olacağım. Fotoğraf çekimimiz sırasında nerede durmanı ve ne yapman gerektiğini söyleyeceğim.

Bütün fotoların tek kıyafetle olmasını istemiyorum, farklı Kıyafetler getirebilir miyim?

İstediğin kadar farklı kıyafet getirip değiştirebilirsin. Böylelikle farklı mekanlarda farklı giysilerle daha renkli bir çekim yapabiliriz. İstersen şapka, gözlük, çanta, çiçekler, balonlar, laptop gibi kullanmak istediğin aksesuarları da getirebilirsin.

Nasıl Rezervasyon yaparım?

Yukarıdaki butona tıklayıp whatsapp ile mesaj göndermen yeterli. Düşündüğün belirli bir tarih varsa lütfen bana bildir. Ardından, çekime hazırlanmana yardımcı olmak için bilmen gereken her şeyi göndereceğim. Büyülü anılarınız sadece bir tık uzakta – ne bekliyorsun?Sizden Gelen Yorumlar İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

“Harika fotoğraflar ve İzmir’le ilgili tavsiyeler için çok teşekkür ederim! Resimler beklenenden daha iyiydi ve paranızın karşılığını fazlasıyla aldı. Ailem ve ben bu deneyim sırasında harika zaman geçirdik, şiddetle tavsiye edilir! :)” – Büşra D. Saygın

“Kıvanç çok arkadaş canlısı, bilgili ve profesyonel. İzmir’de farklı bir bakış açısına sahip, profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız doğru adrestesiniz.” – Ahmet Bulut Orsay

“Kıvanç ile bir fotoğraf çekimi için rezervasyon yaptırırsanız, İzmir ziyaretiniz çok özel ve unutulmaz olacak. Beklediğimden çok daha iyi iş çıkardı ve her kuruşuna değdi. Size, doğal ve kaliteli fotoğraflar çekecek. Ben de memnun kaldım çünkü fotoğraflara ba-yıl-dım. Artı, isteklerimi dinlemesi ve beklentimi karşılamak için gerçekten ekstra çaba göstermesi çok önemli. Uzmanlığını fotolara çok iyi aktardı. İzmir gezim sırasında fotoğrafçım olduğu için çok memnunum. Kesinlikle bir profesyonel!” – Arif Can Y.

“Bu deneyimi tavsiye ediyorum. Hava biraz soğuktu ve ben de oldukça gergindim :S Kıvanç, rahat hissetmemi sağladı. Oldukça esnekti ve her şeyin çok natürel olmasını sağladı. Teşekkürler!” – Arzu D.


POZ VERME TEKNİKLERİ WORKSHOP

Fotoğraf Konspetleri – Izmir Fotoğrafçı

Moda StiliSokak Tarzı Spor Stili Romantik Çift
İş HayatıSporcu Bekarlığa VedaDüğün
Nişan Evlilik TeklifiEvlilik Yıldönümü Aile

Partnerler – Izmir Fotoğrafçı

izmir profesyonel fotoğrafçı, izmir dış çekim, izmir stüdyo çekimi, izmir aile fotoğraf çekimi, izmir instagram fotoğraf çekimi, izmir moda fotoğraf çekimi, izmir nişan fotoğraf çekimi, izmir kariyer fotoğraf çekimi, izmir iş hayatı fotoğraf çekimi, izmir ürün fotoğraf çekimi, Katalog ve E-ticaret Siteleriniz için Moda ve Tekstil Fotoğraf Çekimleri. Dekupe Ürün, Model Üzerinde Lookbook ve Hayalet Manken Ürün Çekimleri. YEMEK. ÜRÜN. MİMARİ. ortre, Ürün, Moda, Stüdyo, Tanıtım ve Reklam Fotoğrafçısı | Profesyonel Fotoğraf Çekimi - Izmir,

izmir fotoğrafçılar, karşıyaka fotoğrafçı, bostanlı fotoğrafçı, alsancak fotoğrafçı, buca fotoğrafçı, profesyonel fotoğraf ve video, profesyonel portre, reklam fotoğrafçısı, araba fotoğrafçısı, izmir ürün fotoğrafçısı, İzmir Profesyonel Fotoğrafçıdan Kurumsal Hizmet, İzmir’in Profesyonel Fotoğrafçısı, izmir fotoğraf çekimi yerleri, izmir fotoğraf çekimi, izmir instagram fotoğrafçısı, izmir hamile fotoğraf çekimi, izmir 1 yaş, izmir evlilik teklifi, izmir nü, izmir moda fotoğrafçısı, izmir e-ticaret fotoğrafçısı, izmir spor çekimi, izmir iş yaşamı fotoğraf çekimi, izmir linkedin fotoğraf çekimi, izmir araç fotoğraf çekimi, izmir ürün fotoğraf çekimi, kore tarzı fotoğraf çekimi izmir, izmir kişisel fotoğraf çekimi, aile fotoğraf çekimi izmir, izmir buca fotoğraf çekimi, izmir fotoğraf çekimi erkek, izmir fotoğraf çekimi fiyat, izmir fotoğraf çekimi fiyatı, izmir fotoğraf çekimi evde, izmir fotoğraf çekimi nü, izmir iç mekan fotoğraf çekimi, izmir model fotoğraf çekimi, izmir oyuncu fotoğraf çekimi, izmir headshot, kişiye özel fotoğraf çekimi izmir, kapalı mekan fotoğraf çekimi izmir, izmir fotoğraf çekim mekanları, mezuniyet fotoğraf çekimi izmir, izmir fotoğraf workshop, izmir dış mekan fotoğraf çekim yerleri

Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık