İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Izmir Fotoğrafçı


İzmir ve çevresinde Profesyonel Fotoğrafçılık, Videografi ve Edit İşlemleri Sunuyoruz

Hayal ettiğin fotoğrafları elde edebilmen için İstek ve Fikirlerine büyük önem veriyoruz. Ödediğin paranın karşılığını En İyi şekilde alman için hazırız: Kişisel fotoğraflar, aile çekimleri, sosyal medya çekimleri, Stüdyo çekimleri, sporcu fotoğrafları, sokak tarzı fotoğraf çekimleri, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, nişan ve düğün çekimleri, iş hayatı ve kariyer çekimleri, moda ve stil fotoğrafçılığı ve dahası….

Bizim için kişisel fotoğrafçılık, Günlük hayatını, özel anlarını ve önemli olayları ilgi çekici karelerle yakalamak anlamına geliyor. Bu bizi, ticari müşteriler için olduğu kadar, yaratıcılık, kalite ve global vizyona önem veren kişiler için de iletişim noktası haline getiriyor.

Unutulmaz anlarını ve anılarını Özgün, Kaliteli ve Profesyonelce yakalamak istiyoruz, çünkü iyi fotoğrafların etkisini şansa bırakmıyoruz. Bu amaçla İzmir ve Alaçatı’da çok çeşitli fotoğraf projelerine imza atıyoruz.


Peki Neden Biz? İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Başa dön

Bizi diğerlerinden ayıran 6 çok önemli neden :

Çekimden önce bile Bireysel Hizmet
Çekimden önce istek ve fikirlerin hakkında konuşuyoruz. Sana, doğru kıyafet hazırlığı ve seçimi için ipuçları veriyoruz ve nelere dikkat etmen gerektiğini öneriyoruz. Çekim randevuna tamamen rahat gelmen için tüm sorularını cevaplıyoruz.
Tek tek fotoğraflarınız için Yeterli Zaman
Standart fotoğraflar vermiyoruz. Senin isteklerini, fikirlerini ve hayal gücünü çekime dahil ediyoruz. Çekime alışman için sana yeterli zaman veriyoruz. Fotoğraf çekimini, bir deneyim haline getirmek istiyoruz. Bu yüzden sen, çekim sırasında odak noktamızsın!
Profesyonel Pozlar, Kaliteli Fotoğraflar
Poz vermek konusu her zaman sıkıntılıdır. Eğer istersen poz vermene yardımcı oluyoruz. İstediğin kadar kıyafet değiştirebilir, aksesuarlar getirebilirsin.
Benzersiz Fotoğraf Seçim Süreci
Görsel seçim sürecimiz ile fotoğraf çekiminden sonra en iyi fotoğrafları birlikte seçiyoruz. Profesyonel bir bakışla, görüntüler arasındaki ince farkları tanıyoruz ve en iyi etki için ipuçları veriyoruz.
Profesyonel Görüntü Düzenleme ve Rötuş
Profesyonel görüntü düzenlememizle fotoğraflarına mükemmel bir son kat kazandırıyoruz. Resimlerin her birini, elle ayrı ayrı düzenliyoruz – resimlerine görsel bir dil kazandırıyoruz.
Hızlı Dijital Teslim
Fotoğrafların randevumuzdan en geç 24 saat sonra sana e-posta ile ulaşıyor.

Bunlardan daha önemlisi, piyasadaki en basit fotoğraf makinasını kullanan, çekim ayarlarını bilmeyip, tüm fotoğrafları otomatik modda çeken, poz verdirme konusunda komik sonuçlara sebep olan, eline fotoğraf makinası alıp fotoğrafçıyım diye gezen amatörlerden değiliz.


Aklınızdaki Konsepte Tıklayıp Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz :

Almak istediğiniz hizmeti tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Başa dön

İzmir Profesyonel Fotoğrafçı
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı
İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

Ayrıca Araç, ürün, kore tarzı, nü, e-ticaret fotoğraf çekimleriyle de İzmir’de sizlere hizmet veriyoruz.Şu anki görünümünü, yaşam tarzını, hikayeni gelecekte de hatırlamanı sağlayacak, saklamak ve tekrar tekrar bakmak isteyeceğin fotoğraflara sahip olmak ister misin?


Son Instagram Gönderileri :

Izmir FotoğrafçıHerşey Sizin İsteğinize Göre... – İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

İzmir’de Profesyonel Fotoğraf Çekimi işinde her fotoğraf Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani, değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz. İzmir’de Dış çekim için gidilecek yerler, izmir’de instagram fotoğraf çekilecek yerler, Alsancak fotoğraf Çekilecek Yerler, izmir’de fotoğraf çekilecek cafeler, izmir’de fotoğraf çekilecek mekanlar, İzmir iç mekan fotoğraf çekimi, Bostanlı fotoğraf çekilecek yerler, izmir’de araba fotoğrafı çekilecek yerler, Alsancak fotoğraf Çekilecek Yerler konularında yardımcı olabilirim.

Izmir FotoğrafçıBaşa dön

Fotoğraf ve Video çekimlerini minimum 1 saatlik süreyle yapıyoruz. Ücret; süre, kişi sayısı ve mesafeye göre değişmekle beraber, Profesyonel Fotoğraf ve Video çekimlerinin saatini 1050 den başlayan Avantajlı fiyatlarla size sunuyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular – İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

Başa dön

Fotoğraf çekimini hangi bölgelerde yapıyorsun?

Mavişehir’den Bostanlı, Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak, Konak, Karataş ve Göztepe aksında çeşitli çekim noktaları tespit ettim. Özel bir mekan talebin olursa konuşalım.

Kendimi çok fotojenik hissetmiyorum, fotoğraflar için poz vermeme yardım eder misin?

Daha önce fotoğraf çekimi yapmadıysan veya kamera karşısında rahat değilsen endişelenme. Kamera karşısında doğal görünmene ve kendini rahat hissetmene yardımcı olacağım. Fotoğraf çekimimiz sırasında nerede durmanı ve ne yapman gerektiğini söyleyeceğim.

Bütün fotoların tek kıyafetle olmasını istemiyorum, farklı Kıyafetler getirebilir miyim?

İstediğin kadar farklı kıyafet getirip değiştirebilirsin. Böylelikle farklı mekanlarda farklı giysilerle daha renkli bir çekim yapabiliriz. İstersen şapka, gözlük, çanta, çiçekler, balonlar, laptop gibi kullanmak istediğin aksesuarları da getirebilirsin.

Nasıl Rezervasyon yaparım?

Yukarıdaki butona tıklayıp whatsapp ile mesaj göndermen yeterli. Düşündüğün belirli bir tarih varsa lütfen bana bildir. Ardından, çekime hazırlanmana yardımcı olmak için bilmen gereken her şeyi göndereceğim. Büyülü anılarınız sadece bir tık uzakta – ne bekliyorsun?


Sizden Gelen Yorumlar İzmir’de Profesyonel Fotoğrafçılık

Başa dön

“Harika fotoğraflar ve İzmir’le ilgili tavsiyeler için çok teşekkür ederim! Resimler beklenenden daha iyiydi ve paranızın karşılığını fazlasıyla aldı. Ailem ve ben bu deneyim sırasında harika zaman geçirdik, şiddetle tavsiye edilir! :)” – Büşra D. Saygın

“Kıvanç çok arkadaş canlısı, bilgili ve profesyonel. İzmir’de farklı bir bakış açısına sahip, profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız doğru adrestesiniz.” – Ahmet Bulut Orsay

“Kıvanç ile bir fotoğraf çekimi için rezervasyon yaptırırsanız, İzmir ziyaretiniz çok özel ve unutulmaz olacak. Beklediğimden çok daha iyi iş çıkardı ve her kuruşuna değdi. Size, doğal ve kaliteli fotoğraflar çekecek. Ben de memnun kaldım çünkü fotoğraflara ba-yıl-dım. Artı, isteklerimi dinlemesi ve beklentimi karşılamak için gerçekten ekstra çaba göstermesi çok önemli. Uzmanlığını fotolara çok iyi aktardı. İzmir gezim sırasında fotoğrafçım olduğu için çok memnunum. Kesinlikle bir profesyonel!” – Arif Can Y.

“Bu deneyimi tavsiye ediyorum. Hava biraz soğuktu ve ben de oldukça gergindim :S Kıvanç, rahat hissetmemi sağladı. Oldukça esnekti ve her şeyin çok natürel olmasını sağladı. Teşekkürler!” – Arzu D.


İzmir Profesyonel Fotoğrafçı
POZ VERME TEKNİKLERİ WORKSHOP

Fotoğraf Konspetleri – Izmir Fotoğrafçı

Moda StiliSokak Tarzı Spor Stili Romantik Çift
İş HayatıSporcu Bekarlığa VedaDüğün
Nişan Evlilik TeklifiEvlilik Yıldönümü Aile

Medya Haberleri – Izmir Fotoğrafçı

Başa dön

Uluslararası Partnerlerimiz :

izmir profesyonel fotoğrafçı, izmir dış çekim, izmir stüdyo çekimi, izmir aile fotoğraf çekimi, izmir instagram fotoğraf çekimi, izmir moda fotoğraf çekimi, izmir nişan fotoğraf çekimi, izmir kariyer fotoğraf çekimi, izmir iş hayatı fotoğraf çekimi, izmir ürün fotoğraf çekimi, Katalog ve E-ticaret Siteleriniz için Moda ve Tekstil Fotoğraf Çekimleri. Dekupe Ürün, Model Üzerinde Lookbook ve Hayalet Manken Ürün Çekimleri. YEMEK. ÜRÜN. MİMARİ. ortre, Ürün, Moda, Stüdyo, Tanıtım ve Reklam Fotoğrafçısı | Profesyonel Fotoğraf Çekimi - Izmir,

izmir fotoğrafçılar, karşıyaka fotoğrafçı, bostanlı fotoğrafçı, alsancak fotoğrafçı, buca fotoğrafçı, profesyonel fotoğraf ve video, profesyonel portre, reklam fotoğrafçısı, araba fotoğrafçısı, izmir ürün fotoğrafçısı, İzmir Profesyonel Fotoğrafçıdan Kurumsal Hizmet, İzmir’in Profesyonel Fotoğrafçısı, izmir fotoğraf çekimi yerleri, izmir fotoğraf çekimi, izmir instagram fotoğrafçısı, izmir hamile fotoğraf çekimi, izmir 1 yaş, izmir evlilik teklifi, izmir nü, izmir moda fotoğrafçısı, izmir e-ticaret fotoğrafçısı, izmir spor çekimi, izmir iş yaşamı fotoğraf çekimi, izmir linkedin fotoğraf çekimi, izmir araç fotoğraf çekimi, izmir ürün fotoğraf çekimi, kore tarzı fotoğraf çekimi izmir, izmir kişisel fotoğraf çekimi, aile fotoğraf çekimi izmir, izmir buca fotoğraf çekimi, izmir fotoğraf çekimi erkek, izmir fotoğraf çekimi fiyat, izmir fotoğraf çekimi fiyatı, izmir fotoğraf çekimi evde, izmir fotoğraf çekimi nü, izmir iç mekan fotoğraf çekimi, izmir model fotoğraf çekimi, izmir oyuncu fotoğraf çekimi, izmir headshot, kişiye özel fotoğraf çekimi izmir, kapalı mekan fotoğraf çekimi izmir, izmir fotoğraf çekim mekanları, mezuniyet fotoğraf çekimi izmir, izmir fotoğraf workshop, izmir dış mekan fotoğraf çekim yerleri

Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık