Moda Tekstil Fotoğrafçılığı

izmir moda tekstil fotografcisi

İzmir’de Moda ve Tekstil Fotoğrafçılığını, hem Stüdyo’da klasik ürün fotoğrafçılığı çekimleri şeklinde gerçekleştiriyoruz. Hem de katalog ve lifestyle tarzda dış çekimler yapıyoruz. Aynı zamanda iç mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu size ait bir atölye olabilir, veya çekime uygun herhangi bir iç mekan kullanılabilir. Tüm ürün fotoğraflarını, hem de kısa ürün videolarını size teslim ediyoruz. İsterseniz tüm edit işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya hesaplarınız, web siteniz, ürün kataloğunuz için hazır hale getirebiliyoruz.

Uzun yıllar boyunca sadece İzmir’de değil, İstanbul’da ve aynı zamanda yurtdışında Londra, Paris, New York, Amsterdam, Atina, Belgrad, Montenegro, Makedonya, Bosna-Hersek‘te çekimler yaptık.

Modelli ve modelsiz tekstil ve moda ürün çekimleri portföyünün küçük bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz.

izmir moda tekstil fotografcisi

Lifestyle ve Katalog Çekimleri izmir moda tekstil fotografcisi


Stüdyo Çekimleri / Apparel

izmir moda tekstil fotografcisi
izmir moda tekstil fotografcisi

izmir moda tekstil fotografcisi

Avantajlı fiyatlarla, yüksek kalitede fotoğraf ve videografi hizmeti almak için mesaj gönderebilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


İletişim Formu


Restoran ve Yemek Çekim Portfolyosu * İş Hayatı ve Çalışan Çekimleri Portfolyosu * Medikal ve Sağlık Çekimleri Portfolyosu * Spor ve Dans Çekimleri Portfolyosu


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Photography