Spor ve Dans Fotoğrafçılığı

Izmir Spor Dans Fotografcisi

İzmir’de Spor ve Dans Fotoğrafçılığını, hem kendi mekanınızda modelli veya modelsiz, hem de katalog ve lifestyle tarzda modellerle ve gerçek yaşamdan alıntılanmış karelerle gerçekleştiriyoruz.

Çekilem tüm spor ve dans fotoğraflarını, hem de kısa videolarını size teslim ediyoruz. İsterseniz tüm edit işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sosyal Medya hesaplarınıza aktarılacak hale getiriyoruz. İstenirse müsabakaları da fotoğraflayabiliyor veya filme alabiliyoruz. İzmir’de atlı spor kulüplerinden, tenis okullarına, pilates stüdyolarından, fitness centerlara, Basketbol merkezlerinden boks kulüplerine kadar geniş bir portföyle çalıştık. Örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Dans showlarını, dans stüdyolarını, dans eğitmenlerini, pilates merkezlerini yıllardır çekiyoruz. Hem tanıtımınızı yapmak, hem de gösterilerinizin fotoğraflarını çekmek için bizden destek alabilirsiniz.

Modelli ve modelsiz, SPOR VE DANS çekimleri portföyünü aşağıda bulabilirsiniz.

izmir Spor ve Dans Fotografcisi

Avantajlı fiyatlarla, yüksek kalitede fotoğraf hizmeti almak için mesaj gönderebilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.


İletişim Formuizmir Spor ve Dans Fotografcisi


Moda ve Tekstil Çekim Portfolyosu * İş Hayatı ve Çalışan Çekimleri Portfolyosu * Medikal ve Sağlık Portfolyosu * Yemek, Cafe, Restoran ve Mekan Portfolyosu


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Photography