Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yonetimi

Etkili bir sosyal medya yönetimi ile sosyal medya kanallarında ürün yada hizmetinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak işinizi büyütmenize yardımcı oluruz. Birçok işletme sahibinin, ve girişimcinin sosyal medya hesaplarını profesyonel olarak yönetiriz.

İnstagram, Facebook ve Tiktok’ta işletmenizin tüm fotoğraf, reels ve videolarınız çekilerel düzenli olarak post ediliyor. Hem profesyonel fotoğraf ve videolar elde ediyor, hem de sosyal medya kanallarınız güçleniyor.

Sosyal medya hesaplarınız hedef kitlenize ve potansiyel müşterilere ulaşmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve bağımlılık yaratmak, müşteri memnuniyetini sağlamak açısından önemli bir pazarlama aracı olacak.

1. Etkili ve Özgün İçerikler ile Algı Yönetimi Yaratıyoruz. Sosyal Medya yonetimi için etkili, özgün, yüksek kaliteli içerikler hazırlayıp, sunuyoruz.

2. Diyalog Yönetimi ile Marka Sadakati sağlıyoruz. Hızlı cevaplar ve müşteriyi tatmin.

3. Reklam Yönetimi Yapıyoruz : Doğru reklam sayesinde internet üzerinden düşük bütçe ile milyonlarca kişiye kısa sürede ulaşmak mümkün olmaktadır.

4. Detaylı Data Analizi ile Strateji Belirliyoruz.

5. İlgili ve Doğru Hashtagleri kullanıyoruz.

6. Etkileyici Fotoğraflar kullanıyor, bu içerikleri videolar ile destekliyoruz.

Fiyatlama aylık paylaşmak istediğiniz gönderi sayısı, fotoğraf ve video sayısına göre yapılıyor. Buna uygun olarak işyerinizde veya stüdyoda çekimler gerçekleştiriyoruz.


İzmir Sosyal Medya Yönetimi - Izmir Social Media Management

KAPSAMLI PAKET : Haftada 2 gün iş yerinizde fotoğraf ve video çekimi yapılır. Haftanın her günü İnstagram, TikTok, Facebook’ta gönderi, reels ve video paylaşımı yapılır.

STANDART PAKET : Ayda 2 kez iş yerinizde fotoğraf ve video çekimi yapılır. İki günde bir sosyal medya kanallarında paylaşım yapılır.

EKO PAKET : Ayda 1 kez iş yerinizde fotoğraf ve video çekimi yapılır. Sosyal medya paylaşımını siz gerçekleştirirsiniz.


Sosyal Medya Yonetimi

İş Hayatı Çekimleri ile ilgili diğer sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Photography