Ürün Fotoğrafçılığı

iZMiR Ürün Fotoğraf Çekimi

iZMiR Ürün Fotoğraf Çekimi

Günümüzde sadece e-ticaret alanında hizmet verenlerin ürünlerini iyi bir şekilde tanıtması yeterli değil. Büyük küşük tüm işletmelerin sattıkları ürünleri, verdikleri hizmeti en iyi şekilde tanıtması gerekiyor.

Artık başta e-ticaret sitelerinden satış yapanlar olmak üzere tüm işletmelerin hem sosyal medyada, hem web sitelerinde, hem de kullanıyorlarsa ticari kataloglarda ürün ve hizmetlerini fotoğraflar ve açıklamalarla kaliteli ve rekabetçi biçimde tanıtmaları gerek. Unutmayın ki müşteriler sizi bunlara göre değerlendiriyor. Ürünü/hizmeti alıyor yada rakibinize yönleniyor.

Biz İzmir ve çevresinde size kaliteli, farklı ve makul maliyette bunu size sunmaya çalışıyoruz. Aşağıda daha önce Avrupa ve Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz çekimleri örnek olarak bulabilirsiniz.

  • ÖNEMLİ : Sayfada yer alan fotoğrafların tamamı kendi çekimimizdir. Hiçbiri stok sitelerinden alınan fotoğraflar Değildir.

Whatsapp’tan ulaşın, detayları konuşalım….

TIKLAYIN, DETAYLARI KONUŞALIM!

İş Hayatı Çekimleri ile ilgili diğer sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.


Çalışırken Yapılan Çekimler


Cafe / Reastaurant Yemek Çekimleri


ürün çekimleriOTELLER iZMiR Ürün Fotoğraf Çekimi


BAR VE RESTAURANTLAR

SPOR TESİSLERİiZMiR Ürün Fotoğraf Çekimi


İster stüdyoda, ister iş yerinizde, isterseniz dış çekim şeklinde fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ürün veya hizmetinizin tanıtılmasına katkı sağlıyoruz. Daha önce Yurtdışı ve İstanbul’da sağladığımız bu hizmet şimdi İzmir, Çeşme, Alaçatı ve çevre bölgelerde..

Makul fiyatlarla, yüksek kalitede fotoğraf hizmeti almak için mesaj gönderin.

TIKLAYIN, DETAYLARI KONUŞALIM!

Anasayfa – Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Photography