izmir Ticari Fotoğrafçılık

İzmir Ticari Fotoğrafçılık

izmir Ticari Fotoğrafçılık konseptini üç ana kategoride sizlere sunuyoruz.


Izmir Professional Photography

Almak istediğiniz hizmeti tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Hangi kategoriyle ilgilenirseniz ilgilenin, daha önce bu işi defalarca kez yaptığımızı ve bu işte profesyonel olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Daha önceki yıllarda sadece İstanbul’da değil aynı zamanda yurtdışında Paris, Brighton, Atina, Podgorica, Üsküp, Antalya, Alaçatı, Budapeşte, Belgrad, Budva‘da da aynı işi başarı ile gerçekleştirdik.

izmir Ticari Fotoğrafçılık

Ürün Çekimleri
http://www.kivancturkalp.com

Üretim Çekimleri
http://www.kivancturkalp.com

izmir Ticari Fotoğrafçılık

Şimdi uluslararası bilgi birikimi ile İzmir’de sizlere hizmet veriyoruz.

izmir Ticari Fotoğrafçılık

Bir Piyasa Amatörlüğü

En Düşük Teklif İyidir diyerek Kalitesizliğe Mahlum Olmak


Piyasada bir firmanın yapacağı en büyük yanılgı, sadece fiyata bakıp fotoğrafçı seçmektir. Uçakta ister ucuza, ister son dakikada pahalıya bilet alın, aynı sınıftaki her yolcuyla aynı hizmeti alırsınız. Sadece fiyata bakmak mantıklıdır.

Ancak fotoğraf, videografi ve prodüksiyonda işler böyle yürümez. Öncelikle bir bütçenizin olması gerekir. Ve bu bütçeye uygun beklentilerinizi netleştirmeniz önemlidir. Ticari Fotoğrafçılık’ta kalite, bütçe ile doğru orantılıdır. Şirket veya kişisel bütçeniz ne kadar yüksekse, ona göre çekim için harcanan zaman ve emek, çalışan sayısı ve çekim ekipmanlarının sayısı artar. Farklılık, dikkat çekicilik ve yaratıcılıkta buna paralel olarak artış gösterir. Aynı şekilde bütçe ne kadar düşükse, kalite de aynı şekilde düşer. Öyle ki para ve zamanınızı boşa harcamış olduğunuzu hissettirecek kadar…

İşin nüansı aynı işe 2 kat para vermek olmadığı gibi, sadece göreceli olarak ucuz diye kalitesiz bir işi kabullenmekte değildir. Burada kıstas bütçeniz ve buna paralel beklentilerinizdir.

Biz, İzmir ve çevresinde Makul Fiyatlarla size hizmet veriyoruz. Ama bütçe yükseldikçe model, ışık, ekipman, asistan sayısına bağlı olarak çok daha farklı bir iş sunulabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Biz bir reklam yada model ajansı değiliz. Bu nedenle grafiker, makyöz, kuaför, model gibi sabit bir çalışan kadromuz bulunmuyor. Ancak talep halinde bunları sağlamaya gayret ederiz.

Aklınıza takılan her konuyu aşağıdaki whatsapp linkini tıklayarak hergün 08:00 – 22:00 saatleri arasında sorabilir, çekimlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir, istediğiniz çekimi birlikte planlayabiliriz.


izmir Ticari Fotoğrafçılık
TIKLAYIN, DETAYLARI KONUŞALIM!

Çalışmalarımızda kapora alımı esastır. Kalan tutar ödeme günü ve nakit olarak yapılır. Çekimin iptali durumunda kapora iade edilmez.


Anasayfa – Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Photography