Wedding

İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Izmir Wedding Photographer, Alaçatı düğün fotoğrafçısı

Kıvanç Türkalp Düğün Fotoğrafçılığı – İzmir Düğün

Izmir Düğün , İzmir Fotoğrafçısı

İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Izmir Wedding Photographer, Alaçatı düğün fotoğrafçısı
Izmir Wedding
İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Izmir Wedding Photographer, Alaçatı düğün fotoğrafçısı

Adım Kıvanç. Kim olduğum hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, işlerim size bunu anlatacaktır.

Fotoğrafçılık her zaman en büyük hobimdi ve birkaç yıl önce bu kararlı adımı attım ve düğün fotoğrafçısı oldum. Sanırım daha iyi bir seçim yapamazdım! Hayat dengemi tamamen değiştirdi. Bu iş beni o kadar mutlu ediyor ki, çalışmak gibi hissettirmiyor bile. Fotoğrafları müşterilerime teslim ettiğimde, onların tepkilerini, sevinçlerini ve mutluluk gözyaşlarını görerek onlara, o anları yeniden yaşattırdığım harika his… Bunu tarif bile edemem. Hayat devam ediyor ama ebedi olan; hayat hikayemizi inşa eden, çevremizdeki insanlar… Ve günlerimizi özel kılan, bizi özel ve sevilen hissettiren, kimsenin bizden alamayacağı bu anlar.

Eski albümlerde olmayı seviyorum, bazı anılar zamanla kaybolabilir, yenileriyle yer değiştirebilir, ancak fotoğraflar tüm o anları geri getirmek için eşsiz bir güce sahip. Çocukluğumdan kalan çok fazla fotoğrafım yok, babamda sadece eski bir analog kamera vardı. Tatillerde, doğum günlerinde veya bayramlarda birkaç fotoğraf çekerdik. Ama her gün o sıradan anlardan daha fazla kareye sahip olmayı çok isterdim. Belkide bu yüzden, anılara değer katmak için, sizin anlarınızı ve anılarınızı yakalıyor olabilirim.

“Mükemmel bir fotoğraf, sizi hayattaki anlara geri götürür ve bu anıları tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.”

Aşk Hikayeleri – İzmir Dugun

İzmir Portre Çekimleri hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

İletişimde KalalımIzmir Düğün

İzmir Düğün Fotoğrafçılığı – Izmir Wedding Photography

Hilltown Alışveriş Merkezi, No: 89 Mavişehir 35200 Karşıyaka, İzmir

Copyright © 2016-2020 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık

Izmir Düğün Fotoğrafçısı, Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı, Çeşme Düğün Fotoğrafçısı, Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı, Bornova Düğün Fotoğrafçısı, Wedding photographer in Izmir, Eski Foça Düğün Fotoğrafçısı, Urla Düğün Fotoğrafçısı

also