İzmir Bekarlığa Veda Fotoğraf Çekimi, İzmir Damat Hamamı, İzmir Fotoğrafçısı

İzmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı

Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı

Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı, İzmir Fotoğrafçı

Yakında Düğün var. Büyük günün çılgın, koşturmacalı ve stresli hazırlığına kendini kaptıracaksın, duygusal hissediyorsun ve bekarlıktan evli bir kadına geçişten önce kızlarla ​zaman geçirmeye ihtiyacın var. O halde yapman gereken bir “Bekarlığa Veda Partisi”.

Veya Evlilikten önce kankalarının seni kaybedilmiş bir kale olarak gördüğü bir damat adayısın. Ve onlarla eğlenmeye ve dağıtmaya ihtiyacın var.

Özetl düğününüzün tadını çıkarmanızı engelleyen tüm negatif enerjiyi, stresi ve endişeyi atmak için eğlenceli bir Bekarlığa Veda Partisine ihtiyacınız var. Gelin olsun yada Damat olsun, bekarlığa veda töreniniz muhtemelen, sadece sizin için unutulmaz bir parti düzenleyeceğiniz son zamandır.

Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı, İzmir Fotoğrafçı, İzmir Damat Hamamı, İzmir Erkekler Hamamı
Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı

Gerginliğinizi, yorgunluğunuzu atmak ve harika anılar yakalamak için de bir fırsattır.

Ayrıca, en iyi arkadaşlarınızı, özellikle de nadiren görme şansına sahip olduğunuz uzaktaki arkadaşlarınızı. bir araya toplamak için de bir fırsattır.

Bekarlığa veda etme fikri 1960’lara kadar uzanmasına rağmen, artık düğünlerde mutlaka olması gereken bir kutlama haline geldi.

Bu geleneği, herhangi bir konum kısıtlaması olmaksızın eğlenceli bir etkinliğe dönüştürebilirsiniz, örneğin kalabalık barlar, damat hamamları, ev veya gece kulüpleri. Tamamen size kalmış.

Bekarlığa veda çılgınlığınızı sonsuza dek saklamak için bir Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısına ihtiyacınız var. Bekarlığa veda partisi fotoğrafçınız ile tek ihtiyacınız olan, arkanıza yaslanıp bekarlığınızın eğlenceli yolculuğunun tadını çıkarmak.


Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı


Her fotoğraf Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz.

İsteğinize Göre


Esnek Lokasyon

Yer ve mekanı Siz belirleyebilir, yada bana bırakabilirsiniz. Farklı lokasyonlarda da çekim yapabiliriz.

Esnek Çekim Süresi

Minimum 1 saatten, maksimum 6 saate kadar çekim süresi

Fotoğraf ve/veya Video

İsterseniz sadece Fotoğraf çektirebilir, dilerseniz kısa Video Klipler de ekletebilirsiniz.

Opsiyonel Edit & Retouch

Fotoğraflarda hoşunuza gitmeyen noktalar mı var?
İsteyin, hemen değiştirelim…

Dijital veya Baskı

Fotoğrafları isterseniz Dijital olarak yada Albüm ile teslim ederiz. Tamamen isteğinize bağlı.

Kıyafetler, Aksesuarlar, Saç

Çekim için birçok Farklı Kıyafetler getirebilirsiniz. İstediğiniz aksesuarları kullanabiliriz. Spor aletleri getirebilir, makyaj yenileyebilir, balon, çiçek gibi objelerle çekimi renklendirebilirsiniz.


TIKLAYIN, DETAYLARI KONUŞALIM!

Lokasyonlar – Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı

Bekarlığa Veda Partinizin Verileceği Otel, Restoran, Cafe, Tekne, Hamam’da Çekim Yapılır. Öncesinde hazırlık aşamalarında berber / kuaför çekimleri de eklenebilir.


Diğer Fotoğraf Konseptleri

Düğün Fotoğraf Çekimi 🎞İnstagram Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞 Sokak Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞 Spor Stili Fotoğraf Çekimi 🎞 Romantik Çift Fotoğraf Çekimi 🎞 İş Hayatı Fotoğraf Çekimi 🎞 Sporcu Fotoğraf Çekimi 🎞 Moda Stili Fotoğraf Çekimi 🎞 Evlilik Yıldönümü Fotoğraf Çekimi 🎞 Aile Fotoğraf Çekimi 🎞 Nişan Fotoğraf Çekimi 🎞Evlilik Teklifi Fotoğraf Çekimi


Izmir Bekarlığa Veda Fotoğrafçısı


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık