İzmir Sporcu Fotoğraf Çekimi, İzmir Sporcu Fotoğrafçısı, İzmir Fotoğrafçı

İzmir Sporcu Fotoğraf Çekimi

Izmir Sporcu Fotoğraf Çekimi

www.kivancturkalp.com

Spor fotoğrafçılığı, doğru zamanlama, sezgi, esneklik ve minimum bulanıklıkla harika çekimler yapma yeteneği gerektiren, zorlu ve ödüllendirici bir fotoğrafçılık dalıdır.

Sporcular, koçlar, taraftarlar ve mekanın kendisi de dahil olmak üzere bir spor etkinliğinin tüm yönlerini kapsayan bir fotoğrafçılık tarzıdır. İzmir’de futbol, basketbol, boks, tenis, pilates, fitness ve diğer spor dallarında çekimler yapıyoruz.

İster sporcu olun, ister PT – kişisel antrenör yada sürekli spor yapan biri… Başarınızı profesyonel bir şekilde sergilemek ve tanıtmak sizin hakkınız.

www.kivancturkalp.com
Bostanlı Fotoğraf Çekimi

Spor salonunda, antremanda, veya halı sahada, sahada, kortta, pilates stüdyosunda, yada sokakta fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyoruz.

Siz sadece güne karar verin, tamamen size uygun seçeneklerle farklı alternatifler bulmak ve sağlam sporcu kareleri çekmek için detayları konuşalım.

Her Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz.
İnstagram’da Takip Edin!

ARTIK HERŞEY İSTEKLERINİZE GÖRE… – İzmir Sporcu Fotoğraf Çekimi

Farklı Mekanlar

Mekan belirleyin, yada bana bırakın. Farklı lokasyonlarda çekim yapabiliriz.

Esnek Süre

Minimum 1 saatten, maksimum 6 saate kadar çekim süresi

Farklı Kıyafetler

Çekim için Farklı Kıyafetler, aksesuarlar getirebilirsiniz. Makyaj yenileyebilir, balon, çiçek gibi objelerle çekimi renklendirebilirsiniz.

Video

Kısa videolar ekleyebiliriz.

Edit/Retouch

Hoşunuza gitmeyen noktalar mı var? İsteyin, hemen değiştirelim

Dijital / Baskı

İsterseniz baskı yapabiliriz.Lokasyonlar – İZMİR SPORCU FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Sporcu çekimleri için çalıştığınız spor salonunda çekim yapılabilir. Ayrıca izmir’de Bostanlı sahil, Mavişehir, Alsancak gibi lokasyonlarda dış çekim yapabiliriz. Özel çekim isterseniz branşa ve talebe göre saatlik kiralamalı mekanlarda da çekim gerçekleştirebiliriz. Size ait veya sizin ayarladığınız yere gelip çekim yapabiliriz.


Diğer Konseptler – Izmir Sporcu Fotoğraf Çekimi

İnstagram/Sosyal Medya 🎞 Sokak Tarzı 🎞 Spor Stili 🎞 Romantik 🎞 İş Hayatı 🎞 Moda Stili 🎞 Bekarlığa Veda 🎞 Düğün 🎞 Nişan 🎞 Evlilik Teklifi 🎞 Evlilik Yıldönümü 🎞 Aile

izmir fotoğrafçı, izmir fotografci, izmir sporcu, izmir sporcu diyetisyeni, izmir sporcu fotoğraf çekimi, izmir sporcu doktoru, izmir sporcu masajı, izmir sporcu gıdaları, izmir sporcu yemekleri, izmir sporcu beslenmesi, izmir macfit, izmir pilates, izmir gym, izmir spor salonu, izmir fitness, izmir dans, izmir yoga, izmir spor tesisleri, alsancak gym, gymlife, gymfit izmir, kickbox izmir, izmir ares gym, izmir metal gym, euphoria izmir spor salonu, encore izmir spor salonu, izmir spor kulüpleri, izmir atlı spor kulübü, izmirspor, altay, altınordu, göztepe, pınar karşıyaka, bucaspor, izmir tenis, izmir atletizm, izmir futbol, izmir basketbol, izmir voleybol, izmir e-ticaret, izmir vücut fotoğraf çekimi, izmir nü fotoğraf çekimi, izmir çıplak fotoğraf çekimi, izmir nudist, izmir nudeart fotoğraf çekimi, izmir carrera spor, izmir duş fotoğraf çekimi


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık