İzmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi

Izmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi

Günümüzde sağlıklı yaşam ve sporun önemi gitgide artıyor. Buna paralel olarak, sporif tarzda fotoğraflar artık çok daha trend ve daha popüler hale geldi.

İster sporcu olun, isterseniz ara ara spor yapan biri, yada hiç spor yapmayan birisi…. Hiç fark etmez. Siz de sportif tarzda fotoğraflar çektirebilir ve bunları sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz.

Alışılmıştan Farklı

Spor Stili Fotoğraf çekimi, yalnızca Tenis kordu, basketbol sahası, kaykay pisti, yüzme havuzu yada halı sahada yapılmıyor. Aynı zamanda yine spor kıyafetler ile otopark, süpermarket, fabrika gibi farklı lokasyonlarda yapılabilir.

Izmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi, İzmir İdman Stili Foto Çəkilişi, İzmir Sportif Tarz Fotoğraf Çekimi, İzmir Fotoğrafçı, İzmir Sportif Tarz Fotoğraf Çekimi, İzmir Sporcu Fotoğraf Çekimi, İzmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi, İzmir Body Builder, Gym, izmir pilates, izmir dans, izmir yoga
Izmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi, İzmir İdman Stili Foto Çəkilişi, İzmir Sportif Tarz Fotoğraf Çekimi, İzmir Fotoğrafçı

Doğal ve Trend Fotoğraflar

Eğer daha önce hiç özel profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmadıysanız, yada kamera karşısında rahat değilseniz endişe etmeyin. Fotoğraflarda doğal ve tarz sahibi görünmenize özen gösterip, yardımcı oluyoruz.

Sizde trendi ve fit fotoğraflar istiyorsanız, mesaj atın ve detayları görüşelim.ONLINE REZERVASYON YAPIN!

Siz Seçin, Biz Çekelim

Her fotoğraf Konseptimiz Size Özel ve Opsiyoneldir. Yani değişiklikler yapabilir, programı esnetebilirsiniz.

İsteğinize Göre


Esnek Lokasyon

Yer ve mekanı Siz belirleyebilir, yada bana bırakabilirsiniz. Farklı lokasyonlarda da çekim yapabiliriz.

Esnek Çekim Süresi

Minimum 1 saatten, maksimum 6 saate kadar çekim süresi

Fotoğraf ve/veya Video

İsterseniz sadece Fotoğraf çektirebilir, dilerseniz kısa Video Klipler de ekletebilirsiniz.

Opsiyonel Edit & Retouch

Fotoğraflarda hoşunuza gitmeyen noktalar mı var?
İsteyin, hemen değiştirelim…

Dijital veya Baskı

Fotoğrafları isterseniz Dijital olarak yada Albüm ile teslim ederiz. Tamamen isteğinize bağlı.

Kıyafetler, Aksesuarlar, Saç

Çekim için birçok Farklı Kıyafetler getirebilirsiniz. İstediğiniz aksesuarları kullanabiliriz. Spor aletleri getirebilir, makyaj yenileyebilir, balon, çiçek gibi objelerle çekimi renklendirebilirsiniz.

Izmir Spor Stili Fotoğraf ÇekimiTIKLAYIN, DETAYLARI KONUŞALIM!

Lokasyonlar – Izmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi

Izmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi

İster Tenis kordu, basketbol sahası, isterseniz sahil kenarında yada stüdyonuz veya iş yerinizde çekim yapabiliriz. Konumu belirlemek için whatsapp tan ulaşın, detayları konuşalım.Diğer Fotoğraf Konseptleri – İzmir Spor Stili Fotoğraf Çekimi

İzmir’de İnstagram Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Sokak Tarzı Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Moda Stili Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Romantik Çift Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de İş Hayatı Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Sporcu Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Bekarlığa Veda Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Düğün Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Nişan Fotoğraf Çekimi 🎞 İzmir’de Evlilik Teklifi Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Evlilik Yıldönümü Fotoğraf Çekimi 🎞İzmir’de Aile Fotoğraf Çekimi


Copyright © 2016-2023 Kıvanç Türkalp Fotoğrafçılık